POPÜLER SORULAR

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla  yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması  yeterlidir. Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan “Kayıt Ol” bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, dijital ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işleminize müteakip hangi ürünü aldı iseniz tarafınıza o ürünle alakalı bir kurulum yönergesi gönderilecektir.

Evet bireysel kullanım için uygundur.

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Ayrıca şirket olarak toplu, çok sayıda alım yapıyoruz. Bu yüzden indirimli alıyoruz. Müşterilerimize de toptan fiyatıyla vermeye çalışıyoruz.

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.