Microsoft

Lisansbir Windows Server 2022, Lisansbir Server 2022 Lisans

Windows Server 2022 özellikleri ve çekici yönleri hakkında daha fazla bilgi için Lisansbir ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Windows Server 2022, Microsoft’un en yeni sunucu işletim sistemi sürümüdür. Server 2022, güvenlik, performans, sanallaştırma, bulut uyumluluğu ve modern uygulama geliştirme gibi alanlarda birçok yenilik ve iyileştirme sunar. Server 2022, kurumların dijital dönüşüm yolculuklarında ihtiyaç duydukları esneklik, güvenilirlik ve verimlilik sağlar.

Windows Server 2022’yi kullanmak için, sunucu donanımınızın ve erişen kullanıcı veya cihazların lisanslanması gerekir. Server 2022 lisanslama ve fiyatlandırması, sunucunuzun çekirdek sayısına, sanal makine sayısına ve kullanım senaryonuza bağlı olarak değişir. Server 2022’nin üç temel sürümü vardır: Datacenter, Standart ve Essentials1.

Lisansbir Windows Server 2022 Datacenter Lisans

Windows Server 2022 Datacenter Lisans, yüksek düzeyde sanallaştırılmış veri merkezi ve bulut ortamları için idealdir. Datacenter Lisans, Windows Server’ın tüm özelliklerini destekler ve sınırsız sayıda sanal makine (OSEs) veya Hyper-V yalıtımlı kapsayıcı çalıştırma hakkı sağlar1Datacenter Lisans, sunucu başına 16 çekirdek için 6.155 USD’dir1. Sunucunuzda daha fazla çekirdek varsa, ek lisanslar satın almanız gerekir. Ayrıca, sunucuya erişen her kullanıcı veya cihaz için Windows Server CAL (istemci erişim lisansı) gerekir1.

Lisansbir, Microsoft’un yetkili iş ortağı olarak, size en uygun fiyat ve koşullarda Lisansbir Server 2022 Datacenter Lisans sunar. Lisansbir, Server 2022 Datacenter Lisans anahtarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-posta yoluyla teslim eder. Lisansbir, Server 2022 Datacenter Lisans kurulumu ve aktivasyonu konusunda da size destek olur. Lisansbir, Server 2022 Datacenter Lisans satın almak için buraya tıklayın.

Lisansbir Windows Server 2022 Standart Lisans

Windows Server 2022 Standart Lisans, fiziksel veya minimum düzeyde sanallaştırılmış ortamlar için uygundur. Standart Lisans, Windows Server’ın temel işlevlerini destekler. Ayrıca, sunucu üzerindeki tüm çekirdekler lisanslandığı takdirde, her bir Standart Lisans, o fiziksel sunucu üzerinde geçerli olmak koşulu ile 2 adet sanal Windows Server (OSEs) veya Hyper-V Container çalıştırma hakkı sağlar2Standart Lisans, sunucu başına 16 çekirdek için 972 USD’dir1. Sunucunuzda daha fazla çekirdek varsa, ek lisanslar satın almanız gerekir. Ayrıca, sunucuya erişen her kullanıcı veya cihaz için Windows Server CAL (istemci erişim lisansı) gerekir1.

Lisansbir, Microsoft’un yetkili iş ortağı olarak, size en uygun fiyat ve koşullarda Lisansbir Server 2022 Standart Lisans sunar. Lisansbir, Server 2022 Standart Lisans anahtarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-posta yoluyla teslim eder. Lisansbir, Server 2022 Standart Lisans kurulumu ve aktivasyonu konusunda da size destek olur. Lisansbir, Server 2022 Standart Lisans satın almak için buraya tıklayın.

Lisansbir Windows Server 2022 Essentials Lisans

Server 2022 Essentials Lisans, en fazla 25 kullanıcı ve 50 cihaza sahip olan küçük kurumlar için tasarlanmıştır. Essentials Lisans, Windows Server’ın temel işlevlerini destekler. Ayrıca, tek yuvalı sunucularda en fazla 10 çekirdek ve 1 sanal makine (VM) çalıştırma hakkı sağlar1Essentials Lisans, sunucu başına 125 TL DİR.1Essentials Lisans, sunucu lisansı olarak satılır ve CAL gerektirmez1.

Lisansbir, Microsoft’un yetkili iş ortağı olarak, size en uygun fiyat ve koşullarda Lisansbir Server 2022 Essentials Lisans sunar. Lisansbir, Windows Server 2022 Essentials Lisans anahtarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-posta yoluyla teslim eder. Lisansbir, Server 2022 Essentials Lisans kurulumu ve aktivasyonu konusunda da size destek olur. Lisansbir, Windows Server 2022 Essentials Lisans satın almak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir